Venu® 2S

PREPOJENIE MYSLE A TELA

Keď žijete zdravo, žije sa vám lepšie. Tieto GPS smart hodinky majú pokročilé funkcie monitorovania zdravia a fitnes, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť, čo sa deje vo vašom tele.

ikony VENU 2S
VENU 2S
ELEGANTNE, ŠTÝLOVO A FAREBNE

Krásny AMOLED displej je perfektne čitateľný aj na priamom slnku. Vyskúšajte režim "stále zapnutý", aby bol displej neustále viditeľný.

VYROBENÉ PRE AKTÍVNY ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Od odolného skla Corning® Gorilla® Glass 3 až po elegantný rám z nehrdzavejúcej ocele a pohodlné silikónové remienky sú tieto smart hodinky pripravené na všetko.

Nalaďte sa
na svoje telo
a myseľ.

HEALTH SNAPSHOT™ FUNKCIA
HEALTH SNAPSHOT™ FUNKCIA

Stačí 2-minútové cvičenie pre záznam kľúčových štatistík vášho zdravia vrátane pulzu, variability srdcového tepu, Pulse Ox, dýchania a stresu. Následne sa vygeneruje report s týmito štatistikami v aplikácii Garmin Connect vo vašom smartfóne.

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR
BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

Sledujte úroveň energie vášho tela počas celého dňa, aby ste našli najlepší čas na aktivitu a odpočinok.

PULSE OX SENZOR
PULSE OX SENZOR

Senzor Pulse Ox meria saturáciu kyslíka v krvi počas dňa a počas spánku, aby ukázal, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

STRESS TRACKING
STRESS TRACKING

Zistite, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň. Keď budete mať stres, upozornenie na upokojenie vás dokonca vyzve, aby ste vykonali krátke dychové cvičenie.

SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽENY
SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽENY

Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj menštruačný cyklus a tehotenstvo. Zaznamenajte svoje fyzické a emocionálne symptómy a dozviete sa viac o tréningu a výžive.

SLEDOVANIE HYDRATÁCIE
SLEDOVANIE HYDRATÁCIE

Nastavte si denný príjem tekutín ako pripomienku, aby ste zostali hydratovaní. Automatický cieľ hydratácie sa upravuje podľa toho, koľko potu stratíte počas aktivít.

SLEDOVANIE DÝCHANIA
SLEDOVANIE DÝCHANIA

Uvidíte, ako dýchate počas celého dňa, počas spánku a pri dychových cvičenia a joge.

SLEEP SCORE A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU
SLEEP SCORE A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU

Získajte skóre kvality spánku a informácie o tom, čo môžete robiť lepšie. Sledujte dokonca aj rôzne fázy spánku, ako aj srdcový rytmus, stres, pulz a dýchanie.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Hodinky neustále merajú vašu srdcovú frekvenciu a upozornia vás, či zostane príliš vysoká alebo príliš nízka, keď ste v pokoji. Pomáha tiež zistiť, ako tvrdo pracujete počas aktivít - dokonca aj počas plávania.

DYCHOVÉ CVIČENIE
DYCHOVÉ CVIČENIE

Ak si chcete oddýchnuť alebo sa sústrediť, môžete začať dýchať a tieto hodinky sledujú váš stres a dýchanie, aby vám pomohli správne dýchať.

KONDIČNÝ VEK
KONDIČNÝ VEK

Táto funkcia používa váš vek, vašu týždennú intenzívnu aktivitu, pokojovú srdcovú frekvenciu a percento BMI alebo telesného tuku na odhad, či je vaše telo mladšie alebo staršie ako váš skutočný vek.

venu 2

Rozhýbte svoje telo.

ANIMOVANÉ CVIKY NA DISPLEJI
ANIMOVANÉ CVIKY NA DISPLEJI

Ľahko sledovateľné, animované kardio, silové cvičenie, cvičenie jogy, cvičenia Pilates a HIIT - vysoko intenzívne intervalové tréningy sú predinštalované v hodinkách a ďalšie si môžete stiahnuť z aplikácie Garmin Connect™.

PREDINŠTALOVANÉ ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE
PREDINŠTALOVANÉ ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Sledujte všetky spôsoby, ktorými sa pohybujete, s viac ako 25 predinštalovanými športovými aplikáciami aj s GPS vrátane chôdze, cyklistiky, plávania v bazéne, golfu a ďalších.

POKROČILÝ SILOVÝ TRÉNING
POKROČILÝ SILOVÝ TRÉNING

Tento podrobný profil aktivity zobrazuje počet opakovaní a série priamo na vašom zápästí, a taktiež zobrazí grafiku tých svalových skupín, ktoré precvičujete.

HIIT TRÉNINGY
HIIT TRÉNINGY

Profil aktivity pre vysoko intenzívne intervalové tréningy (HIIT) obsahuje rôzne časovače vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastný. Nastavte si počet kôl, intervaly, cvičenie/odpočinok a ďalšie.

VLASTNÉ TRÉNINGY
VLASTNÉ TRÉNINGY

Vyberte si z viac ako 1 400 cvičení a vytvorte si vlastné tréningy v aplikácii Garmin Connect na kompatibilnom smartfóne. Potom si ich stiahnite do hodiniek.

GARMIN COACH
GARMIN COACH

Získajte zdarma osobného trénera na zápästí, ktorý vám pomôže trénovať na splnenie cieľov 5K, 10K alebo polmaratón.

MINÚTY INTENZÍVNEHO CVIČENIA
MINÚTY INTENZÍVNEHO CVIČENIA

Aktualizovali sme našu funkciu, aby sme vám poskytli lepšiu predstavu o tom, kedy počas dňa ste ich získali a počas akej aktivity. Počas časovaných aktivít ich môžete dokonca zobraziť ako údajové pole.

venu 2

venu 2

Zjednodušujeme pripojenie.

SMART UPOZORNENIA
SMART UPOZORNENIA

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, správy a upozornenia priamo do hodiniek. Ak máte telefón so systémom Android™, môžete dokonca odpovedať správou.

HUDBA
HUDBA

Stiahnite si skladby a zoznamy skladieb z účtov Spotify®, Deezer alebo Amazon Music (môže byť potrebné predplatné). Na počúvanie bez telefónu používajte bezdrôtové slúchadlá (predávajú sa osobitne).

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Keď sú hodinky a telefón spárované, vaše aktuálne miesto môže byť zaslané vašim kontaktom manuálne alebo - pri outdoorových aktivitách automaticky so zabudovanou detekciou incidentov.

GARMIN PAY™ PLATBY
GARMIN PAY™ PLATBY

Zaplaťte rýchlo a jednoducho bezkontaktne hodinkami vďaka aplikácii Garmin Pay™.

CONNECT IQ™ OBCHOD
CONNECT IQ™ OBCHOD

Stiahnite si vlastné vzhľady hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a mini aplikácie z obchodu Connect IQ Store.

SYNCHRONIZÁCIA S GARMIN CONNECT ™
SYNCHRONIZÁCIA
S GARMIN CONNECT ™

Prezrite si svoje informácie o zdraví a kondícii na jednom mieste. Aplikácia Garmin Connect™ je prosperujúca online komunita, kde sa môžu ľudia na cestách spájať, súťažiť a zdieľať.

Noste ich
celý deň
a kdekoľvek.

VÝDRŽ BATÉRIE S RÝCHLYM DOBÍJANÍM
VÝDRŽ BATÉRIE S RÝCHLYM DOBÍJANÍM

Získajte neprerušovaný obraz o svojom zdraví až 10 dní v režime smart hodiniek, až 19 hodín v režime GPS a až 7 hodín v režime GPS s hudbou. Desať minút nabíjania zvyšuje výdrž o 1 deň v režime smart hodiniek alebo o 1 hodinu v režime GPS s hudbou.

REŽIM ŠETRIČ BATÉRIE
REŽIM ŠETRIČ BATÉRIE

Získajte ešte viac "šťavy" zo svojich smart hodiniek úpravou nastavení, ktoré najviac ovplyvňujú výdrž batérie.

VODOTESNOSŤ
VODOTESNOSŤ

Hodinky sú vodotesné (5 ATM), vďaka čomu môžete plávať a sprchovať sa bez obáv.

Zmeňte svoj štýl pomocou rôznych náhradných remienkov.

Garmin Connect
Zobrazte si svoje štatistiky
a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™
Connect IQ
Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin
pomocou Connect IQ

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.