VENU® SQ 2/ VENU® SQ 2 Music

TEN SPRÁVNY ČAS NA POHYB.

Smart hodinky s jasným farebným AMOLED displejom pre váš každodenný štýl kombinujú funkcie monitorovania zdravia a kondície a inšpirujú vás k ďalšiemu pohybu.

ikony VENU SQ 2
VENU SQ 2
VEĽMI DOBRÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Batéria vydrží na jedno nabitie až 11 dní v režime inteligentných hodiniek a až 26 hodín v režime podrobného záznamu GPS. To znamená, že si nemusíte hodinky každý večer dávať dole, aby ste ich nabili, a môžete sledovať svoje zdravotné údaje nepretržite.

ELEGANTNÝ VZHĽAD

Elegantný dizajn inteligentných hodiniek Venu Sq 2 sa hodí na každý štýl a príležitosť. Vďaka jasnému displeju AMOLED a voliteľnému režimu always-on uvidíte všetko dôležité na prvý pohľad.

KVALITNÉ MATERIÁLY A SPRACOVANIE

Odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 3, ľahká hliníková luneta a pohodlný, mäkký silikónový remienok sú kombináciou materiálov použitých v hodinkách. Okrem toho sa hodinky vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a odolnosťou.

Väčšia výdrž
batérie
na jedno
nabitie.

BATÉRIA VYDRŽÍ AŽ 11 DNÍ

MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA
MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA

Hodinky monitorujú údaje o srdcovej frekvencii niekoľkokrát za sekundu a upozornia vás, ak je v pokojovom režime príliš nízka alebo príliš vysoká. Umožňuje tiež merať tepovú frekvenciu počas športových aktivít, dokonca aj počas plávania.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Funkcia Body Battery je jednou z najzaujímavejších funkcií hodiniek. Monitoruje vzťah medzi telesnou záťažou a regeneráciou a pomáha vám získať prehľad o tom, kedy má vaše telo dostatok energie na náročné aktivity a kedy je vhodné spomaliť a zotaviť sa. 

SLEDOVANIE SPÁNKU A JEHO SKÓRE
SLEDOVANIE SPÁNKU A JEHO SKÓRE

Hodinky monitorujú spánok počas noci a zaznamenávajú dĺžku a kvalitu spánku vrátane skóre, ktoré hodnotí kvalitu zotavenia. Okrem týchto premenných môžete sledovať aj prehľad spánkových fáz, okysličenie krvi Pulse Ox alebo záznam frekvencie dýchania. Okrem toho vám hodinky poskytnú aj malé tipy na zlepšenie kvality spánku.

MERANIE TELESNÉHO ZAŤAŽENIA
MERANIE TELESNÉHO ZAŤAŽENIA

Na základe nepretržitého merania variability srdcovej frekvencie sú hodinky schopné merať skóre stresu, ktoré odráža úroveň záťaže organizmu. V priebehu hodnôt môžete sledovať vplyv nedávneho tréningu, prichádzajúcich vírusov, nadmernej konzumácie potravín a alkoholu a ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú vaše telo.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte si dvojminútovú aktivitu a zistite dôležité štatistické údaje, ako je srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie, úroveň okysličenia krvi, dýchanie a telesná záťaž. Správu o údajoch môžete zdieľať zo svojho smartfónu a aplikácie Garmin Connect™.

FUNKCIE PRO ŽENY
FUNKCIE PRO ŽENY

Pomocou mobilnej aplikácie Garmin Connect môžu ženy sledovať svoj menštruačný cyklus alebo tehotenstvo. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a výživu a ďalšie informácie. Pomocou aplikácie na sledovanie zdravotného stavu žien môžete dokonca zobrazovať a zaznamenávať podrobnosti priamo na displeji hodiniek. 

Získajte ucelenejší obraz o svojom zdraví.

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Senzor pulzného oxymetra meria úroveň nasýtenia krvi kyslíkom počas dňa a spánku a ukazuje, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík. Táto funkcia je užitočná na monitorovanie zdravotného stavu alebo na aklimatizáciu pri náhlych zmenách nadmorskej výšky alebo teploty.

VEK PODĽA KONDÍCIE
VEK PODĽA KONDÍCIE

Táto funkcia využíva biologický vek, týždennú vysokointenzívnu aktivitu, pokojovú tepovú frekvenciu a BMI alebo percento telesného tuku na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, než v skutočnosti ste. Môžete tiež získať tipy, ako znížiť svoj vek pomocou fitnes.

DYCHOVÉ CVIČENIA
DYCHOVÉ CVIČENIA

Pri únave alebo dlhodobej sústredenej činnosti môžete použiť dýchacie cvičenia, ktoré sú súčasťou funkcií hodiniek. Počas cvičenia budú hodinky monitorovať úroveň stresu a dýchanie, aby ste mali predstavu o účinku cvičenia.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali pitný režim. Môžete si dokonca nastaviť automatický cieľ príjmu tekutín, ktorý sa upraví podľa toho, koľko aktivity počas dňa vykonávate a potíte sa. 

MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA
MERANIE FREKVENCIE DÝCHANIA

Sledujte svoje dýchanie počas dňa, počas spánku, počas dychových cvičení alebo napríklad počas jogy.

VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
VŠESTRANNÉ ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

Hodinky môžete používať ako výkonný športtester GPS a zaznamenávať športové aktivity, ako je chôdza, beh, bicyklovanie, plávanie v bazéne, golf, HIIT, lyžovanie a ďalšie. Hodinky majú viac ako 25 predinštalovaných športových profilov pre vonkajšie a halové športy. Každý z profilov má vlastné nastavenia a špecifické funkcie.

Nové
možnosti
pohybu.

VIAC AKO 25 ŠPORTOVÝCH FUNKCIÍ 

ANIMOVANÉ CVIČENIA
ANIMOVANÉ CVIČENIA

Pri cvičení sa nechajte viesť hodinkami. Vďaka predinštalovaným cvičeniam pre kardio, silový tréning, jogu, HIIT alebo pilates budete mať svojho trénera vždy po ruke. Okrem toho si môžete v aplikácii Garmin Connect bezplatne stiahnuť ďalšie cvičenia.

JEDNODUCHÉ PLÁNOVANIE TRÉNINGOV
JEDNODUCHÉ PLÁNOVANIE TRÉNINGOV

Vyberte si z viac ako 1 600 cvičení a vytvorte si vlastné tréningy v aplikácii Garmin Connect v kompatibilnom telefóne. Potom môžete tréning z aplikácie preniesť do hodiniek. 

HIIT CVIČENIA
HIIT CVIČENIA

Nový športový profil obsahuje rôzne stopky na meranie tréningov HIIT vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastných tréningov. Nastavte počet sérií, intervaly tréningu/odpočinku a ďalšie možnosti.

STRESS TRACKING
BĚŽECKÝ TRÉNER GARMIN COACH

Bezplatná funkcia osobného virtuálneho bežeckého trénera je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých bežcov. Pomôže vám zistiť, ako na tom ste, a pripraví vás na individuálny tréning pre začiatočníkov alebo na prípravu na preteky na 5 km, 10 km alebo polmaratón.

MOTIVÁCIA K ZLEPŠENIU KONDÍCIE
MOTIVÁCIA K ZLEPŠENIU KONDÍCIE

Venu Sq 2 každý deň nepretržite sleduje počet krokov, minút intenzity, spálených kalórií a ďalšie údaje. Pomocou aplikácie Garmin Connect sa môžete porovnávať s priateľmi a ostatnými používateľmi hodiniek Garmin v pravidelných výzvach alebo súťažiach o odznaky.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY

Sledujte svoje minúty stredne intenzívnej a intenzívnej aktivity a zistite, kedy počas dňa ste ich dosiahli a počas akej aktivity. Veľkosť môžete zobraziť aj ako dátové pole pri sledovaní športových aktivít.

Zostaňte
v kontakte.

PÁROVANIE S TELEFÓNMI APPLE® A ANDROID™ 

SMART UPOZORNENIA
SMART UPOZORNENIA

Po spárovaní so smartfónom Apple alebo Android môžete prijímať e-maily, správy a upozornenia priamo na hodinkách. Po spárovaní s telefónom so systémom Android môžete dokonca odpovedať na textové správy.

HUDBA
HUDBA (model Music)

Kopírujte hudobné súbory priamo na disk hodiniek alebo preberajte zoznamy skladieb zo služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (vyžaduje sa predplatné). Spárujte bezdrôtové slúchadlá s hodinkami a užívajte si počúvanie hudby bez telefónu.

BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ FUNKCIE

Keď potrebujete pomoc, môžete jednoducho poslať správu s aktuálnou polohou vopred vybraným kontaktom. Stačí spárovať hodinky s kompatibilným telefónom.

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Zadajte do hodiniek údaje svojej kreditnej karty a plaťte rýchlo a jednoducho pomocou bezkontaktnej služby Garmin Pay.

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™

Stiahnite si vybrané aplikácie, ciferníky a ďalší obsah z obchodu Connect IQ priamo do hodiniek alebo si vyberte z ešte širšej ponuky v aplikácii telefónu. Je to jednoduché a bezplatné.

ÚSPORNÝ REŽIM SPOTREBY
ÚSPORNÝ REŽIM SPOTREBY

Hodinky teraz disponujú režimom úspory energie s maximálnou výdržou batérie. Režim úspory energie je k dispozícii napríklad v situáciách, keď potrebujete maximalizovať výdrž batérie, alebo v situáciách, keď nabitie kleslo na minimum a vy potrebujete ešte viac predĺžiť odhadovanú výdrž batérie.

ODOLNOSŤ PROTI VODE
ODOLNOSŤ PROTI VODE

Hodinky sú odolné voči vode a sú vhodné na nepretržité plávanie. Hodinky spĺňajú odolnosť voči vode 5ATM.

GARMIN CONNECT
GARMIN CONNECT

Mobilná a webová aplikácia Garmin Connect je denník údajov o zdraví, kondícii a športe. Aplikácia poskytuje podrobnú analýzu vašich tréningov, informácie o zdraví a kondícii, umožňuje vám spájať sa s priateľmi a súťažiť s nimi, získavať odznaky plnením výziev a mnoho ďalšieho - to všetko na jednom mieste v aplikácii, ktorá si nevyžaduje predplatné.

Garmin Connect
Zobrazte si svoje štatistiky
a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect™
Connect IQ
Prispôsobte si svoje zariadenie Garmin
pomocou Connect IQ

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.